BELsportTV: Skrót meczu Omega II - Zjednoczeni Bełchatów

Omega II Kleszczów jako pierwsza w tym roku zdołała pokonać Zjednoczonych Bełchatów. W derbach regionu gospodarze zdobyli dwie bramki, na co goście potrafili odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Na szczególną uwagę zasługuje gol Łukasza Roczka z 92. minuty. O meczu więcej TUTAJ, a w dalszej części newsa zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania!

Czytaj więcej...

BELsportTV: Sportowe Tabu #2 (Szymczyk & Kiereś)

belsport.tv video6Przed Państwem drugi odcinek programu sportowego "Sportowe Tabu", w którym rozmowa dotyczyła wicelidera I ligi - PGE GKS Bełchatów. Gośćmi Kamila Haładaja (belsport.pl) i Bartosza Bary (Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów) byli prezes górniczego klubu Marcin Szymczyk oraz trener Kamil Kiereś. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej...

BELsportTV: Sportowe Tabu #1 (Kłos & Wrona)

belsport.tv video5Zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka programu sportowego "Sportowe Tabu", w którym Kamil Haładaj wspólnie z Bartoszem Barą (Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów) gościł zabójczy duet PGE Skry Bełchatów - Karola Kłosa i Andrzeja Wronę. Z racji tego, że nie było w rozmowie tematów tabu, dyskusja chwilami była ożywiona, ale i wesoła. Obejrzyj i oceń to sam!

Czytaj więcej...

Zapowiedź "Sportowego Tabu", nowego programu tv

logo podstawowe"Sportowe Tabu" to kolejna propozycja dla naszych Czytelników, a zarazem i widzów materiałów video. Otóż jest to program, w którym ma nie być tematów tabu, a gości zdradzą wiele ciekawych kwestii. W premierowym odcinku Kamil Haładaj wspólnie z Bartoszem Barą (TTL) gościli zabójczy duet PGE Skry Bełchatów - Karola Kłosa i Andrzeja Wronę. Zobacz zapowiedź programu!

Czytaj więcej...

BELsportTV i Press Ball 2013

belsport.tv video4Za nami III Ogólnopolski Turniej Siatkówki PGE Press Ball, który podobnie jak w latach ubiegłych został rozegrany w Bełchatowie. Oddajemy wam materiał video, który został przygotowany pomimo wielu męk i wyrzeczeń, ale i zaskakujących problemów. W rolę reporterów wcielili się Kamil Haładaj i Marek "Latający Kwiatek" Kwieciński. Przed kamerą postawiliśmy m.in. Marka Magierę czy Mariusza Wlazłego. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Kiereś: Nie złożymy broni

kamil_kieres_mini- Wielu już nas pogrzebało, ale my nie zamierzamy się poddać - powiedział po bezbramkowym remisie z Widzewem Łódź trener PGE GKS Bełchatów, Kamil Kiereś. - Do zdobycia pozostało 36 punktów i przy naszej determinacji i poprawie jakości gry stratę do bezpiecznego miejsca da się obronić. Na pewno nie złożymy broni - dodał bełchatowski szkoleniowiec.

Czytaj więcej...