Triumf nad mistrzem Polski na zdjęciach

skra zaksa 21Po niesamowitym spotkaniu PGE Skra Bełchatów pokonała w miniony weekend aktualnego mistrza Polski, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. O meczu więcej TUTAJ, a my zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania autorstwa Filipa Olejniczaka.

Czytaj więcej...

Polsko-greckie kadry z Wielunia

skra paok01Grecki potentant, PAOK Saloniki, okazał się za słaby dla brązowego medalisty Mistrzostw Polski, PGE Skry Bełchatów. Żółto-czarni pokonując w dwumeczu PAOK awansowali do fazy grupowej Ligi Mistrzów - info TUTAJ i TUTAJ. Zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć z tego spotkania autorstwa Filipa Olejniczaka.

Czytaj więcej...

Zobaczcie zdjęcia z sobotniej bitwy w Energii

skra sovia filip18Nie udało się PGE Skrze Bełchatów pokonać we własnej hali Asseco Resovii Rzeszów. Żółto-czarni ulegli po emocjonującym pojedynku 1:3, o czym pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ. Zapraszamy Państwa do obejrzenia kilkunastu ciekawych kadrów z tego spotkania autorstwa Filipa Olejniczaka.

Czytaj więcej...

Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny z Arturem Partyką

dsc 8479"I Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny im. Ryszarda Kaczorowskiego o Puchar Starosty Bełchatowskiego” odbył się dziś na stadionie lekkoatletycznym Powiatowego Centrum Sportu. Zawody, w których udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich miały popularyzować tę dyscyplinę sportu. Gościem specjalnym mityngu był Artur Partyka, były wybitny skoczek wzwyż, medalista olimpijski i wciąż aktualny rekordzista Polski.

Czytaj więcej...

Wielkie otwarcie Skareplazy w Bełchatowie

dsc 7831Skateplaza w Bełchatowie otwarta! Nowy obiekt na Binkowie zgromadził nie tylko sympatyków rolek, BMX i deskorolek, ale też tłumy bełchatowian, władze samorządowe miasta i województwa. Atrakcji towarzyszących także dla widzów nie brakowało. Na otwarcie rozegrano także zawody Symbioza Extreme Day 2016.

Czytaj więcej...

Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w Bełchatowie na zdjęciach

dsc 7423Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w siatkówce rozegrano przy Publicznym Gimnazjum nr 4. Rywalizowały najlepsze drużyny wyłonione w eliminacjach. Blisko złota były dziewczyny z PG 1, ale ostatecznie sięgnęły po srebrne medale. Zobaczcie, jak wyglądał finał Orlikkowej Ligi Mistrzów.

Czytaj więcej...