Szkoda, że to tylko Prima Aprilis

logo podstawowePragniemy się przyznać, że środowa informacja o otwarciu rozgrywek PlusLigi oraz Orlen Ligi dla GLKS Siatkarza Drużbice była żartem prima aprilisowym przygotowanym przez redakcję serwisu BELsport.pl - news TUTAJ. Wierzymy, że może kilkoro z naszych Czytelników dało się złapać, a cała reszta odebrała tę informację z radością i uśmiechem.

Pozdrawiamy,
Redakcja BELsport.pl

Nazwa stadionu słaba. A kto z siatkarzy zajdzie najdalej?

logo podstawoweZakończyliśmy sondę, w której pytaliśmy Was, czy podoba Wam się nowa nazwa stadionu GKS Bełchatów. GIEKSA Arena niespecjalnie przypadła Wam do gustu. Teraz zmieniamy temat naszej sondy. Ponieważ sportowy światek w Polsce żyje siatkarskim mundialem, na którym gra aż dziewięciu siatkarzy PGE Skry Bełchatów (w ostatniej chwili z kadry Serbii wypadł Aleksa Brdjović), pytamy Was, którzy z nich zajdą w polskim turnieju najdalej...

Czytaj więcej...

Zasil redakcję BELsport.pl!

{jcomments off}logo podstawowePortal BELsport.pl funkcjonuje od 2010 roku. Przez ten czas udało nam się zaistnieć w świecie mediów, jak i sportu. Od stycznia 2014 r. jesteśmy partnerem medialnym GKS Bełchatów! Aby nadal się rozwijać, trzeba dalej działać, umacniać swą pozycję, a do tego jednak potrzebne są wzmocnienia. W związku z chęcią dalszej pracy, ogłaszamy nabór chętnych osób do pracy w naszej redakcji. Jesteś zainteresowany? To oferta właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej...

Siatkarska Prima Aprilis

logo podstawowePrima Aprilis dobiega ku końcowi. Zapewne tego dnia niejednokrotnie natknęliście się na niesamowite informacje, które każdego innego dnia wydawałyby się Wam wiarygodne. My w tym roku włączyliśmy się w żart, który przygotowała PGE Skra Bełchatów. Także czas na sprostowanie - duet Pliński - Włodarczyk nie zagra w mazurskim World Tourze. News do lektury TUTAJ.

Pozdrawiamy,
Redakcja BELsport.pl

BELsport.pl patronem medialnym GKS Bełchatów!

gks logoMiło nam poinformować, że serwis BELsport.pl został partnerem medialnym byłego wicemistrza Polski, a obecnie wicelidera I-ligi PGE GKS Bełchatów! Warto nadmienić, że nasz serwis został pierwszym w historii klubu partnerem medialnym.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt!

{jcomments off}choinkaChoć za oknem śniegu brak, prędzej zieloną trawę zastać można, to w kalendarzu jednak widnieje już okres zimowy. Dlatego też redakcja serwisu BELsport.pl pragnie swoim Czytelnikom oraz Sportowcom życzyć jak najgoręcej Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz owocnego w sukcesy różnej maści Nowego Roku 2014! Po odejściu od świątecznego stołu pamiętajcie, że... sport to zdrowie, więc ruszmy się i zrzućmy to, co nam przybyło!