Bądź na bieżąco z wynikami naszych drużyn!

livescore.logoPrzed PGE Skrą Bełchatów decydująca faza rundy zasadniczej, którą gracze byłego mistrza Polski zechcą zapewne zakończyć w najlepszej czwórce. Z kolei PGE GKS Bełchatów jest w przededniu rozpoczęcia rundy rewanżowej II ligi. Jest prosty sposób by "na żywo" towarzyszyć obu drużynom w tej ważnej rozgrywce!

Czytaj więcej...

Noc na lodowisku pod znakiem mistrzostw województwa

dsc 4111Curlingowe mistrzostwa województwa łódzkiego rozegrano na lodowisku Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Rywalizacja drużynowa i singlowa toczyła się całą noc.

Czytaj więcej...

Górnicy rywalizowali na stoku

DSC 6888IV Mistrzostwa Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatowie w Slalomie Gigancie Kobiet i Mężczyzn oraz Snowboardzie Mężczyzn rozegrano na Górze Kamieńsk. Rywalizowało blisko 40 osób. 

Czytaj więcej...

Przesądziła ostatnia akcja

Z połowicznym szczęściem zagrały swoje pierwsze dwa lutowe spotkania koszykarki MUKS Bełchatów. Liderki swojej grupy pokonały najpierw Basket Stryków, by przegrać w niedzielę jednym koszem z Basket Głowno.

Czytaj więcej...

Złoty medalista powalczy o prymat w Europie

Kolejne medale tej zimy zdobywa Waldemar Stawowczyk. Maszer z Bełchatowa po ostatnich krążkach (info TUTAJ) tym razem na zawodach w Maria Alm i St. Urlich, gdzie panowała iście wiosenna pogoda, wywalczył dwa złota!

Czytaj więcej...

Warszawianka najlepsza w Trial Kamieńsk

Ponad 320 osób, którym nie wystarcza już zwykłe bieganie po lesie, czy miejskich ulicach stanęło na starcie biegu Trial Kamieńsk. W trudnych, śnieżnych warunkach na największej górze w centralnej Polsce najlepsza okazała się kobieta. Bieg na 30 km wygrała Dominika Stelmach z Warszawy. Na dystansie krótszym - 6-kilometrowym triumfował bełchatowianin Tomasz Owczarek.

Czytaj więcej...