GKS wywiesza białą flagę

Pamiętacie czasy kiedy przy Sportowej ciężko było wetknąć zapałkę, bo trybuny stadionu były przepełnione żądnymi emocji kibicami? Tak, tak, były takie mecze. Dziś chyba już bezpowrotnie stracone. Nie tylko przez sportowy zjazd GKS w czeluści 2. ligi, ale też przy, trzeba to powiedzieć, bierności samego klubu.

Czytaj więcej...

Oni chcą! Tylko za mało...

- Mam pretensje o pierwszą połowę, tylko dlatego, że my w niej za mało chcieliśmy i z tego powodu przegrywaliśmy 1:0 - mówi trener zespołu, który znajduje się w strefie spadkowej. Co dzieje się w GKS Bełchatów, który dwa lata temu występował w Ekstraklasie, a dziś chce jedynie pozostać w gronie drugoligowców?

Czytaj więcej...

#best #team #ever

logo podstawoweTymi słowami jeden z górniczych piłkarzy opisał zespół PGE GKS Bełchatów. Zespół, który po fatalnej wiośnie opuścił szeregi I ligi, a jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Klub stacza się po równi pochyłej, a winnych tego upadku brakuje. Każdy zrzuca winę na poprzednika, a wszystko w tle lokalnej polityki. Ludzie, nie pozwólmy na to!

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt!

Nadszedł czas kiedy sportowe areny pustoszeją, a brać miłośników sportu gromadzi się przy choince i wigilijnym stole. Z tej okazji także my życzymy Wam zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. W imieniu Redakcji BELsport.pl i naszych współpracowników oraz partnerów sportowcom życzymy trochę spokoju, a kibicom oddechu od emocji. Spędźmy ten czas razem z naszymi bliskimi. Wesołych Świąt!

Jesienny alfabet GKS Bełchatów

gks logoPGE GKS Bełchatów zakończył pracę w roku 2015. Piłkarze otrzymali urlopy, a sztab szkoleniowy dokonuje ostatnich analiz, by w styczniu z większym zapałem ruszyć do pracy przed rundą wiosenną. A jak wyglądała jesień przy Sportowej 3? Zapraszamy do lektury "Brunatnego" alfabetu.

Czytaj więcej...

Jaki był największy bład GKS w minionym sezonie? Odpowiedz sam!

Jaki był największy błąd GKS Bełchatów w tym sezonie - takie pytanie zadajemy Wam w naszej sondzie. Do podsumowania tego, co działo się w ostatnich miesiącach przy Sportowej tym razem zapraszamy także Was. Głosujcie w naszej sondzie. Jej wynik to ważny głos kibiców. O komentarz do wyników naszej sondy na pewno zapytamy tych, którzy w klubie mają decydujące zdanie.

Czytaj więcej...