"Koszulkowy szał" zakończony

Harry Haft (Mojżesz Friedler), który 28 lipca 1925 r. przyszedł na świat w Bełchatowie, był bohaterem konkursowej dogrywki. Ten zawodowy bokser swą najsłynniejszą walkę stoczył z legendarnym  Rocky'm Marciano.

Czytaj więcej...

Konkurs "Koszulkowy szał" - dogrywka

Mamy dogrywkę! Dziewięć dni "Koszulkowego szału" na kilku pozycjach nie przyniosło ostatecznych rozstrzygnięć, dlatego jesteśmy zmuszeni zadać Wam jezcze jedno pytanie. Tym razem zdecyduje szybkość i poprawność udzielonej odpowiedzi.

Czytaj więcej...

Konkurs "Koszulkowy szał" - dzień IX

Dobrnęliśmy do ostatniego dnia "Koszulkowego szału". Dziś czekają na Was konkursowe pytania, w którym pytamy o tematy związane z piłkarskim zespołem ESPN Bełchatów. W przypadku nadal wyrównanej walki przypominamy o piątkowej dogrywce.

Czytaj więcej...

Konkurs "Koszulkowy szał" - dzień VIII

Nasza zabawa powoli zmierza do końca, pozostały nam jeszcze dwa dni konkursowe. Bohaterkami wtorkowej serii pytań były koszykarki MUKS Bełchatów, a wśród nich m.in. MVP Campu Marcina Gortata.

Czytaj więcej...

Konkurs "Koszulkowy szał" - dzień VII

Człówka "Koszulkowego szału" na parę dni przed zakończeniem zabawy ani drgnie, nasi konkursowicze bywają praktycznie bezbłędni. Jednak lekkie zmiany tym razem zaszły, a wszystko za sprawą Alfy Kleszczów i jej debiutu w rozgrywkach pod egidą OZPN Piotrków Tryb. Bo ten miał miejsce w okręgowym Pucharze Polski, a nie przy okazji B-klasowej inauguracji ligi.

Czytaj więcej...

Konkurs "Koszulkowy szał" - dzień VI

Wadim Rogowskoj spędził w Bełchatowie półtora sezonu, gdzie trafił z Zagłębia Lubin. Swego czasu rosyjski stoper był nawet bliski gry w reprezentacji olimpijskiej ZSRR, a pod koniec przygody z piłką zawitał do Ruśca (aktualizacja o tabelę).

Czytaj więcej...