Brązowe mistrzostwa Polski BKL

PZLAZnakomity występ zanotowali lekkoatleci BKL podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów młodszych w Toruniu. Bełchatowska ekipa przywiozła dwa brązowe medale. Kto je zdobył?

Czytaj więcej...

Rośnie forma juniorów przed mistrzostwami

Lekkoatletyczny sezon halowy w pełni. Przed mistrzostwami Polski pod dachem rośnie forma zawodników i zawodniczek Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego. Mają oni za sobą udany start w mityngu w Spale i Aleksandrowie Łódzkim.

Czytaj więcej...

Medalowy start sezonu halowego

Udanie rozpoczęli sezon halowy zawodnicy Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego. Młodzicy przywieźli trzy medale z mistrzostw województwa łódzkiego. Formę szlifują także juniorzy BKL.

Czytaj więcej...

Złota siła bełchatowskiego duetu

ida lis MPPodwójną mistrzynią Polski została Ida Lis! 16-letnia bełchatowianka została złotą medalistką w trójboju siłowym w kategorii juniorek do lat 18 i seniorek. - Bardzo ciężko pracowałam na ten sukces - cieszy się zawodniczka, której trener również może się pochwalić kolejnym złotym sukcesem.

Czytaj więcej...

Olimpijski sukces Bełchatowa

OLA PGBełchatowski Ośrodek Lekkiej Atletyki zajął drugie miejsce w kat. Szkół Podstawowych i Gimnazjów w halowej Olimpiadzie, która odyła się w Spale. - To duży sukces naszego małego ośrodka - cieszy się Dariusz Rybarczyk.

Czytaj więcej...

Królowa sportu w "Energii"

Po raz kolejny uczniowie miejskich szkół podstawowych wzięli udział w evencie "Lekkoatletyka dla każdego". Tym razem miejscem zmagań uczniów klas 1-3 była hala "Energia". Walki i emocji nie brakowało!

Czytaj więcej...