Grają amatorsko

IS DSC 7093Kończą się sezony w amatorskich halowych rozgrywkach piłkarskich w Bełchatowie i Szczercowie. W Champions League w weekend wyłonią mistrza. W Bełchatowie blisko tytułu jest drużyna kopalni.

Czytaj więcej...

Zimowa walka fanów GKS

gks logo22 drużyny rywalizowały w niedzielę w VII Zimowym Turnieju Kibiców GKS Bełchatów. Puchar za zwycięstwo po kilkugodzinnych zawodach wznieśli gracze MT'91, którzy pewnie pokonali w finale Binków I. Miejsce trzecie dla Przytorza. Runda wiosenna rozgrywek II ligi startuje za dwa tygodnie.

Czytaj więcej...

"Krzywy" - "United" 3:0

dsc 7673Marcin Krzywicki nie walnia tempa. W niedzielnym sparingu przeciwko Zjednoczonym Gmina Bełchatów "Krzywy" popisał się hatt-trickiem, a "Brunatni" wygrali 3:0. To przedostatni test PGE GKS przed startem rozgrywek 2. ligi.

Czytaj więcej...

Zakręcili się na pomoc dla Amelki

IS DSC 7093Ponad 2 tys. zł udało się zebrać podczas Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Piłkarze Dzieciom - Gramy dla Amelki", który odbył się w hali Powiatowego Centrum Sportu. Do tego dziesiątki kilogramów nakrętek od butelek, za która 14-letnia Amelia Fronc otrzyma pionizator do rehabilitacji.

Czytaj więcej...

Bez bramek ze Zniczem. Rezerwy lepsze od Omegi

Bezbramkowym remisem zakończył się szósty tej zimy sparing piłkarzy PGE GKS Bełchatów. "Brunatni" w Warszawie zremisowali ze Zniczem Pruszków. Jutro zagrają ze Zjednoczonymi. W innym derbowym sparingu rezerwy PGE GKS pokonały Omegę Kleszczów.

Czytaj więcej...

Pomogą chorej Amelce

plakat turniejI Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Piłkarze Dzieciom" będzie ważnym wydarzeniem w sportowej sobocie Bełchatowa. Drużyny, które tego dnia grać będą w hali Powiatowego Centrum Sportu, wspierać będą 14-letnią Amelię, podpieczną SOSW.

Czytaj więcej...