Niezwykła sceneria podsumowania Plebiscytu

logo podstawowe- To mój największy sukces w tym Plebiscycie. Jest to dla mnie miłe wyróżnienie, uwieńczenie mojej ciężkiej pracy w minionym roku, jak i przez ostatnie dwanaście lat - cieszył się po odebraniu statuetki Sportowca Roku 2015, Krystian Gortat. Czas zdradzić kulisy podsumowania siódmej edycji naszego Plebiscytu, które miało miejsce w sali VIP GIEKSA Areny przy okazji spotkania z Wisłą Płock.

Czytaj więcej...

Krystian Gortat Sportowcem Roku 2015!

gortat miniWszystko już wiemy! Krystian Gortat Sportowcem Roku 2015! 20 lutego, równo o godz. 23.59 zamknęliśmy linie SMS i VII edycja Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Regionu Bełchatowskiego przeszła do historii. Triumf Krystiana Gortata to dopiero druga wygrana przedstawiciela sportów walki w naszym Plebiscycie. Drugie miejsce zajęła koszykarka Sara Rabenda, a trzeci był piłkarz Paweł Lenarcik.

Czytaj więcej...

Ostatnia chwila by wybrać Sportowca Roku!

logo podstawoweUWAGA, UWAGA, to już ostatnia chwila, by wybrać Sportowca Roku 2015 Regionu Bełchatowskiego. Nasz Plebiscyt wchodzi w decydującą fazę. Zostały już tylko godziny na to, by wesprzeć głosami swoich ulubieńców. SMS-owe głosowanie potrwa do soboty, do północy. Do kogo trafi statuetka dla Sportowca Roku 2015? Zdecydujcie sami!

Czytaj więcej...

Plebiscyt na półmetku, prowadzi Paweł Lenarcik

logo podstawoweZa nami półmetek VII Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Regionu Bełchatowskiego! Gdyby zabawa miała zakończyć się już dziś, to statuetka dla Sportowca Roku 2015 trafiłaby w ręce... bramkarza PGE GKS Bełchatów, Pawła Lenarcika. Jednak Plebiscyt nadal trwa, a dla głosujących mamy przygotowany m.in. oryginalną koszulkę z autografami i zestaw gadżetów PGE Skry Bełchatów!

Czytaj więcej...

Oddaj swój głos, wygraj bon do restauracji!

logo podstawoweWe wtorek po raz drugi w trakcie trwania Plebiscytu będziemy czekali na Wasze "Piątki Wspaniałych". Pierwszy etap już za nami, a przewidziane są cztery. Wśród uczestników rozlosujemy dwa bony o wartości 50 zł do wykorzystania w Restauracji RICCO!

Czytaj więcej...

Jaka jest Wasza "Piątka Wspaniałych"?

logo podstawoweMacie swoją "Piątkę Wspaniałych"? Czas by się z nią nami podzielić, tym samym wesprzeć swojego faworyta w walce o tytuł Sportowca Roku 2015. Wasz głos ma wpływ na końcowy wynik Plebiscytu, nie zmarnujcie go!

Czytaj więcej...