Kolejne dwa punkty PGE Skry

Czarni Radom logoNajpierw odwróciła losy meczu, by następnie zdobyć cenne dwa punkty. Ze zwycięstwem 3:2 powróciła PGE Skra Bełchatów z Radomia, gdzie wspólnie z Czarnymi otwierała 23. kolejkę kolejkę PlusLigi.

Czytaj więcej...

Siatkarskie weekendy najmłodszych

uks koronaUKS Korona Bełchatów była gospodarzem II turnieju ligi najmłodszych organizowanego przez Łódzki Związek Piłki Siatkowej. Rolę gospodarza ma za sobą również Akademia Piłki Siatkowej PGE Skry.

Czytaj więcej...

Spacerek PGE Skry

cuprum lubinSiedemnaste zwycięstwo w tym sezonie PlusLigi odnieśli siatkarze PGE Skry Bełchatów. We własnej hali pokonali Cuprum Lubin 3:0, dzięki czemu nadal mają szansę nawet na drugie miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej.

Czytaj więcej...

Los Skry w jej rękach

Bez choćby punktu wrócili siatkarze PGE Skry Bełchatów z Włoch, gdzie grali mecz rewanżowy Ligi Mistrzów z Azimutem Modena. Pomimo porażki bełchatowianie wciąż zachowują szansę na awans do kolejnej rundy.

Czytaj więcej...

Ważne zwycięstwo po ciężkim meczu

Lotos Trefl Gdansk logoPGE Skra Bełchatów zdołała pokonać w wyjazdowym meczu PlusLigi Lotos Trefl Gdańsk 3:2 i na wtorkowy bój w Lidze Mistrzów udała się w dobrych humorach.

Czytaj więcej...

Skra srebrnym medalistą Łódzkiego

Z tytułem wicemistrza Łódzkiego wyjadą juniorzy EKS Skry Bełchatów na turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski. Bełchatowianie nie obronili tytułu, który przejęli gracze Wifamy Łódź. Coraz więcej grania mają za to w Szczercowie.

Czytaj więcej...