Zapaśniczy wicemistrz Polski z Bełchatowa

gks zapasyOd początku listopada już dziesięć medali zdobyli zapaśnicy GKS Bełchatów, w tym dwa na Mistrzostwach Polski Młodzików. Wicemistrzem Polski został Mateusz Osowski, a brązowym medalistą Piotr Zerka.

Czytaj więcej...

Marta Mysur druga w Budapeszcie

mysur miniMarta Mysur z Bełchatowskiej Akademii Taekwon-do udowodniła, że należy do czołowych zawodniczek świata federacji ITF. Podczas zawodów Pucharu Świata w Budapeszcie zdobyła srebrny medal w technikach specjalnych. Pośród blisko dwóch tysięcy zawodników i zawodniczek było troje reprezentantów bełchatowskiego klubu.

Czytaj więcej...

Daniel Stępień z medalem Pucharu Polski

Daniel Stępień zdobył brązowy medal podczas zapaśniczego II Pucharu Polski Kadetów, który rozegrano w Radomiu. Zapaśnik GKS Bełchatów stoczył pięć walk w kategorii do 58 kg. To po wicemistrzostwie Polski w młodzikach jego największy sukces.

Czytaj więcej...

Podbili makroregion

zapasy16 mielczarek ossowskiSukcesem zakończyli swój udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski zapaśnicy GKS Bełchatów. Zawody makroregionalne organizowane przez Łódzką Federację Sportu i Polski Związek Zapaśniczy rozegrano w Gomulinie. Zapaśnicy GKS wywalczyli pięć medali w tym dwa złote i jeden drużynowy.

Czytaj więcej...

Każdy zdobył medal

osowski jasinski z supronDwa złota i srebro przywieźli zapaśnicy GKS Bełchatów z zawodów międzynarodowych w Warszawie. Do stolicy pojechała trzyosobowa kadra GKS i każdy z reprezentantów klubu sięgnął po medal.

Czytaj więcej...

Alina Stasiak wicemistrzynią świata

Bełchatowianka Alina Stasiak została wicemistrzynią świata juniorów młodszych w kickboxingu. Srebrny krążek zawodniczka Gladiators Kickboxing Bełchatów przywiozła ze światowego czempionatu, który odbył się w stolicy Irlandii, Dublinie.

Czytaj więcej...