Tenisowa czołówka z Bełchatowa

Ciągły kontakt z czołówką II ligi mają tenisiści stołowi LKS Stomil REMKOR Bełchatów, podobnie jak w III lidze bełchatowska "Piątka". Niepokonana za to w lidze kobiet jest drużyna z Łobudzic.

Czytaj więcej...

Podwójna wygrana Stomilu Remkor

tenis stoowyDwa kolejne zwycięstwa odniósł LKS Stomil Remkor Bełchatów w II lidze tenisa stołowego. Kolejne spotkania rozegrano także w niższych ligach. Ze zmiennym szczęściem grała III-ligowa drużyna Piątki Bełchatów.

Czytaj więcej...

Stomil Remkor zaczął ze zmiennym szczęściem

tenis stoowyLKS Stomil Remkor Bełchatów zainaugurował rozgrywki w II lidze tenisa stołowego. Podopieczni Tadeusza Książczyka mają za sobą już dwa mecze - zwycięstwo i porażkę na koncie. Zwycięski debiut w III lidze ma już także za sobą MLUKS Piątka Bełchatów.

Czytaj więcej...

Patryk Chojnowski wicemistrzem Paraolimpiady w Rio

chojnowski2 glowaPochodzący z Kleszczowa Patryk Chojnowski został wicemistrzem paraolimpijskim w Rio de Janeiro. Srebrny medal w Brazylii kleszczowianin wywalczył, przegrywając dramatyczny, pięciosetowy finał z Chińczykiem Ge Yangiem.

Czytaj więcej...

Stomil Remkor zapewnił sobie awans do II ligi

pztsTenisiści stołowi Stomilu Remkor Bełchatów zapewnili sobie awans do II ligi. Bełchatowianie rozgromili STS SDK Pong Wieluń. Ich miejsce w trzeciej lidze zajmie Piątka Bełchatów. Klub grający w Kurnosie, także ma już pewny awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Czytaj więcej...

Patryk Chojnowski wicemistrzem Polski

pztsPatryk Chojnowski został wicemistrzem Polski seniorów w grze pojedynczej. Dla pochodzącego z Kleszczowa tenisisty stołowego to największe osiągnięcie w mistrzostwach kraju. W turnieju finałowym mistrzostw Polski w Wałbrzychu dwukrotnie do półfinału - w deblu i mikście - dochodziła także bełchatowianka Katarzyna Ślifirczyk.

Czytaj więcej...