Wiktor Rydz: Poprzeczkę wieszamy wysoko

rydz wyw1PGE GKS Bełchatów szuka płynności finansowej, ale też nie zawiesza poprzeczki zbyt nisko. Zdaniem Wiktora Rydza, prezesa górniczego klubu, wciąż jest szansa, by powalczyć o awans do 1. ligi. Gra w tej klasie rozgrywek będzie możliwa, nawet jeśli GKS Bełchatów stanie się spółką non-profit. Przekształcenie klubu jest jedną z metod zasypywania dziur w klubowym budżecie. O tym i innych kwestiach dotyczących GKS prezes Wiktor Rydz opowiedział nam w rozmowie z BELsport.pl

Czytaj więcej...

Artur Detko: Szkoda, że nie udało się wygrać

dsc 2803- Zawsze miło ściga się u siebie, dlatego podchodzę do tego wyścigu poważnie - mówi Artur Detko, kolarz grupy Domin Sport. Pochodzący z Bełchatowa zawodnik zajął trzecie miejsce w jubileuszowym czterdziestym wyścigu o "Wielką Nagrodę Bełchatowa". Bełchatowianin wygrał ten wyścig dwa lata temu, a już za kilka dni wystartuje w Tour de Pologne.

Czytaj więcej...

Michał Antczak: Pracujemy, by zobaczyć światełko w tunelu

antczaak prezes4Nigdy nie było planów wystartowania od 3. ligi, rozmawiając z poważnymi partnerami, nie możemy sobie na to pozwolić - mówi Michał Antczak, nowy prezes GKS Bełchatów. Znamy go od lat, jako rzecznika prasowego klubu. Był twarzą GKS, gdy ten walczył o mistrzostwo Polski i w Europejskich Pucharach, był przy spadkach i awansach, teraz w roli strażaka gasi pożar organizacyjno-finansowy przy Sportowej, bo jak mało kto w klubie zorientowany jest świetnie. - Sytuacja jest trudna, ale nie możemy budować taniej drużyny bo zaliczymy kolejny spadek - dodaje. Michał Antczak, w rozmowie z BELsport.pl:

Czytaj więcej...

Ida Lis: Znalazłam dyscyplinę dla siebie

DSC 0187Ida Lis to fenomen. To dla niej Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny utworzył sekcję trójboju siłowego. Po zaledwie czterech miesiącach treningów 16-latka z gimnazjum w Kurnosie bije na głowę starsze i dłużej trenujące rywalki. Właśnie ustanowiła mistrzostwo Polski juniorek, bojąc przy tym szereg rekordów Polski w swojej kategorii.

Czytaj więcej...

Rafał Ulatowski: Kibice to siła GKS, marzę by wygrać dla nich

ulatowski- Kibice są siłą tego klubu, marzę o tym, aby wygrać mecz z Olimpią dla nich. Dla kibiców - mówi Rafał Ulatowski, trener PGE GKS Bełchatów. Jutro jego zespół gra arcy ważny ligowy mecz z Olimpią Grudziądz. - Proszę o wsparcie kibiców, ich głośny doping uskrzydli nas i poniesie do bardziej efektownej gry - dodaje szkoleniowiec "Brunatnych", w rozmowie z BELSport.pl.

Czytaj więcej...

Waldemar Sokół o swojej nowej roli w GKS Bełchatów

- Przyszedłem tutaj, aby poukładać sprawy organizacyjno-finansowe - mówi Waldemar Sokół, od kwietnia nowy prezes GKS Bełchatów SA. Po kilku tygodniach pracy zdązył już poznać sytuację w klubie i w rozmowie z BELsport.pl podzielił się swoimi spostrzeżeniami. 

Czytaj więcej...