Zasil redakcję BELsport.pl!

{jcomments off}logo podstawowePortal BELsport.pl funkcjonuje od 2010 roku. Przez ten czas udało nam się zaistnieć w świecie mediów, jak i sportu. Od stycznia 2014 r. jesteśmy partnerem medialnym GKS Bełchatów! Aby nadal się rozwijać, trzeba dalej działać, umacniać swą pozycję, a do tego jednak potrzebne są wzmocnienia. W związku z chęcią dalszej pracy, ogłaszamy nabór chętnych osób do pracy w naszej redakcji. Jesteś zainteresowany? To oferta właśnie dla Ciebie!

Czujesz, że się sprawdzisz? Lubisz pytać, dociekać prawdy, być blisko interesujących wydarzeń? A może studiujesz dziennikarstwo lub po prostu masz lekkie pióro, a do tego kochasz sport i nieustannie śledzisz wiadomości ze sportowej części swojego regionu? Jeśli choć na jedno pytanie padła odpowiedź "Tak", to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Czujesz, że jednak dziennikarstwo nie jest Ci bliskie, ale lubisz robić zdjęcia i masz dobry sprzęt fotograficzny. Dla Ciebie również znajdziemy miejsce w naszej redakcji, podobnie jak uczyniliśmy to wcześniej dla naszych fotografów. Tym samym już za chwilę setki osób będą oglądać Twoje zdjęcia bądź czytać Wasze teksty. Zostań częścią największego serwisu sportowego w regionie.

Nie wahaj się, dołącz do nas - do społeczności bełchatowskiego sportu!

Dla nas nie liczy się to, ile masz lat. Czekamy na osoby aktywne, kreatywne, które swój wolny czas chcą wykorzystywać praktycznie, robiąc i rozwijając coś fajnego. Nie masz doświadczenia? Dla nas  to żaden problem, ponieważ doświadczenie zdobędziesz u nas. Musisz tylko tego chcieć.

Dla wielu może to dość istotna kwestia, ale od chwili rozpoczęcia swojej działalności nie oferujemy pieniędzy, prezentów czy innych gratyfikacji. Dla nas po dziś dzień największą gratyfikacją byli nasi Czytelnicy i zadowoleni rozmówcy, którzy przekonywali nas, że BELsport.pl to niezwykle pożyteczna idea! A od nas do pracy "w branży" już tylko rzut kamieniem.

Oczekujemy na osoby nie tylko z terenu Bełchatowa. Szczerców, Kleszczów, Zelów, Chabielice, Drużbice, Wola Wiązowa - pragniemy być wszędzie tam, gdzie są chociaż zalążki sportu. Pomóżcie nam o tym informować jak najwięcej osób.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Odpowiemy na każdą wiadomość. Nie zwlekaj, napisz już dziś!